Новини

Незвичний колір заполонив ліси Ічнянського НПП. Мікс бузкового і синього, а іще рожевого… Масово квітує медунка. Цьогоріч вона неперевершена!

Опубліковано у Новини | Залишіть коментар

НАШ ПРОГНОЗ ПОГОДИ

9 квітня. Сонячно. В небі і на землі. Квітують анемона жовтецева, пшінка весняна, зірочки жовті.

Опубліковано у Новини | Залишіть коментар

ВЕСНЯНЕ ПРИБИРАННЯ

З квітня по травень 2024 року триває всеукраїнська акція з благоустрою «За чисте довкілля». Працівники Ічнянського НПП провели прибирання прилеглої до майбутнього екологічного центру території.

Опубліковано у Новини | Залишіть коментар

ЗУСТРІЧАЛИ ПТАХІВ

Працівники парку в гімназії №1 Ічнянської міської ради провели з учнями 2 класу еколого-пізнавальний захід до Дня зустрічі птахів. Діти в ігровій формі дізнавались про приліт пернатих з вирію, розгадували загадки, складали пазли та впізнавали птахів за голосами. На завершення заходу, за давньою доброю традицією наших предків, дітей пригощали солодкою випічкою із зображенням птахів.

Опубліковано у Новини | Залишіть коментар

ВЕСНЯНІ КЛОПОТИ ЛИСОК

Весна набирає обертів в нашому краї. Оживають ліси. Майже щодня помітні зміни: вбираються в нові кольори квіткові галявини, розпускаються бруньки на деревах, все голосніше чутно пташині голоси. Оживають і водойми парку, адже повертаються до місць гніздування водоплавні птахи. Стає гамірно. Особливо галасливі лиски. А все тому, що звичне їх життя у великих зграях змінюється в цей час на усамітнене життя в парах. Але навіть парами вони оселяються по декілька сімей поруч. Самці і самиці однакові на вигляд, але перші дещо більші за розмірами. Дорослі птахи мають яскраво-білу бляшку «лисинку» над дзьобом. Спостерігати за лисками дуже цікаво. Але не слід забувати, що робити це треба обережно, щоб не турбувати пернатих.

Опубліковано у Новини | Залишіть коментар

Сьогодні тимчасово виконуючий обов’язки директора Ічнянського НПП Юрій Вікторович Радько провів першу нараду з працівниками. Обговорювались проблемні питання в роботі установи та шляхи їх вирішення. Були визначені першочергові завдання всім структурним підрозділам парку.

Опубліковано у Новини | Залишіть коментар

НАВЧАЛИ, РОЗВАЖАЛИ, ПРИГОЩАЛИ…

Працівники парку провели в КЗ «Публічна бібліотека» Ічнянської міської ради еколого-пізнавальний захід до Дня зустрічі птахів. Діти дізнавались про весняний приліт пернатих, розгадували загадки, складали фото-пазли, упізнавали птахів за голосом, створили аплікацію. На завершення заходу, за традицією наших предків, які навесні зустрічали птахів і дарували дітям обрядову випічку-«жайворонків», ми також потішили дітей солодким печивом із зображенням птахів.

Опубліковано у Новини | Залишіть коментар

Кожна квітка в лісах Ічнянського НПП щедро дарує весні свій колір. Підсніжники – молочно-білий, проліски – небесно-синій… А ось медунка – ціле розмаїття кольорів.
Квіти медунки – духмяні і гарні,
Тільки дзвіночки на ній різнобарвні.
Різні за віком в медунки всі квіти,
Ходять в новому щодня її діти.
Милі малята – в рожевих сорочках,
Юні дівчата – в бузкових віночках,
Пані вбираються в сині спідниці. –
Ось чому різні красуні-сестриці!
Наталя Карпенко

Опубліковано у Новини | Залишіть коментар

ОДВІЧНА МЕЛОДІЯ ЦВІТІННЯ

У весняному лісі здається ніби у повітрі бринить чарівна мелодія. В ній – пробудження природи, життєва наснага, ніжність перших квітів. І на душі стає радісно, тепло, світло, відходять тривоги, влягається неспокій і звучить одвічна музика оновленого життя. І народжуються прекрасні перлини творчості: картини, пісні, вірші… Ще у 1966 році наш земляк Григорій Коваль написав вірш «Мелодія цвітіння». Багато років по тому Олена Байрак поклала ці проникливі рядки на музику, так народилась пісня. Пропонуємо вам послухати цей твір у її виконанні.
Мело䦬 цв¦т¦ння

Опубліковано у Новини | Залишіть коментар

ПЕРВОЦВІТИ – ОКРАСА ЛІСІВ ІЧЯНСЬКОГО НПП

Цьогорічна весна щедра на красу. Спершу більше місяця вона тішила нас килимами підсніжників. Далі вплела в них проліски дволисті. А зараз повіяло теплом і наші ліси засвітилися ультрамариновою синню: квітує проліска сибірська. Милуємося і очікуємо цвітіння рясту.

Опубліковано у Новини | Залишіть коментар