МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ БІОЛОГІЧНОГО РІЗНОМАНІТТЯ

Щороку, у травні, світ відзначає Міжнародний день біорізноманіття. Темою 2017 року визначено «Біорізноманіття та сталий туризм». Тема обрана, у зв’язку із проголошенням Генеральною Асамблеєю Організацій Об’єднаних Націй 2017 року Міжнародним роком сталого туризму.
Відзначення дня біорізноманіття у рамках цієї теми – це ще одна можливість звернути увагу широкої спільноти на актуальні питання збереження і невиснажливого використання біорізноманіття у контексті розвитку туризму та зменшення негативного впливу туризму на біорізноманіття і довкілля.
З нагоди Міжнародного дня біорізноманіття в Ічнянському національному природному парку проведено ряд еколого-просвітницьких заходів, зокрема екологічний урок по створенню екологічного плакату «Пізнавайте та зберігайте біорізноманіття рідного краю» з учнями 8 класу Ічнянської ЗОШ I-III ст.№1, лекція «Збереження біорізноманіття на природоохоронних територіях» для учнів 9 класу Ічнянської ЗОШ I-III ст.№3. Спільно з Ічнянською районною дитячою бібліотекою ім. В.Чумака організована книжкова виставка «22 травня – Міжнародний день біорізноманіття».

Опубліковано у Новини. Додати до закладок Постійне посилання.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>