ТВАРИНИ І МИ

В Ічнянському національному природному парку вже стало доброю традицією восени проводити заходи, присвячені захисту тварин. Цього року в Державному професійно-технічному навчальному закладі «Ічнянський професійний аграрний ліцей» був проведений екологічний урок «Тварини і ми». Фахівець з екологічної освіти підготувала та показала презентацію про тварин, які живуть поряд з людиною, а також про тварин, яких узяли в дім, приручили і навчили жити разом, розповіла, як працівники парку турбуються про тварин. А учні з захопленням розповідали про своїх домашніх улюбленців та показували їх світлини.
Такі заходи є досить актуальними, оскільки допомагають розкрити суть взаємовідносин між тваринами і людьми, виховують любов до «братів наших менших», а також почуття особистої відповідальності за долю тварин.

Опубліковано у Новини. Додати до закладок Постійне посилання.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>