У ЛІСІ ЖОЛУДІ ВРОДИЛИ НАС НА ТВОРЧІСТЬ ПРОБУДИЛИ

«З бочечки він проростає
В кроні сил багато має
Чималеньким виростає,
Міць з роками набирає.
Може жити сотні літ,
Має величезний рід.»
Здогадалися? Учні 3 класу Ічнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 також відгадали. А потім, на черговому еколого-пізнавальному занятті, фахівець з екологічної освіти Ічнянського національного природного парку розповідала про могутнє, здавна шановане людиною дерево – дуб.
У світі відомо понад 500 видів дубів. З них в Україні зустрічається майже два десятки. В лісах Ічнянського національного природного парку ростуть два види: дуб звичайний та дуб червоний. На занятті діти розглядали листочки,жолуді, а порівнюючи їх, вчилися відрізняти один вид від іншого.
Через деякий час класна кімната перетворилася на творчу майстерню. Кожна дитина, фантазуючи, створювала частинку осіннього лісу, з листочками, опеньками, які вдало робили з шапочок від жолудів. Осінній сувенір – прекрасний подарунок рідним, зроблений дитячою рукою.

Опубліковано у Новини. Додати до закладок Постійне посилання.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>