ДЕНЬ ЗИМУЮЧИХ ПТАШОК

Підгодівля птахів узимку є одним з найважливіших біотехнічних заходів і одним із найреальніших способів допомоги пернатим. Своєрідним закликом до всіх небайдужих громадян про допомогу птахам взимку є проведення природоохоронної акції «Допоможемо перезимувати птахам». Дана акція є традиційною в Ічнянському національному природному парку і цьогорічними активними і наймолодшими її учасниками стали вихованці ДВЗ №2 м. Ічні.
Під час екологічного заняття «День зимуючих пташок» провідний фахівець з екологічної освіти ознайомила дітей із зимуючими пташками рідного краю, розповіла як можна змайструвати годівнички, яке «меню» повинно бути в «пташиній їдальні» та наголосила, що поповнювати кормом годівниці потрібно щодня. Потім вихованці більш детально ознайомилися із життям снігура та виконали об’ємну аплікацію із його зображенням. А іще після заняття на подвір’ї дитсадка повісили годівничку.

Опубліковано у Новини. Додати до закладок Постійне посилання.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>