БЕРЕЖІТЬ ПРИРОДУ ВІД ВОГНЮ!

З настанням спекотної погоди з’явилась небезпека виникнення пожеж на полях, луках, болотах, у лісових масивах. Недотримання елементарних правил пожежної безпеки призводить до пожежі, результатом якої є згарище, на якому протягом багатьох років не відновлюється рослинність. Тільки пильність та обережність, дотримання правил безпечного поводження з вогнем у зелених масивах, здатні вберегти їх від пожеж.
На території Ічнянського національного природного парку розводити вогнища дозволяється лише в місцях для короткострокового відпочинку, які спеціально облаштовані для безпечного використання відкритого вогню з дотриманням правил пожежної безпеки.
Адміністрація Ічнянського національного природного парку звертається до населення з проханням дотримуватись правил пожежної безпеки та бути максимально обережними з вогнем. У разі виявлення пожежі або її виникнення в межах національного природного парку та прилеглих до нього територіях просимо по можливості вжити заходів для ліквідації пожежі своїми силами і засобами, повідомити пожежну охорону за номером екстреного виклику 101, сільську раду та працівників національного природного парку, які проживають на відповідній території або чергового працівника за телефоном 2-54-97.

Опубліковано у Новини. Додати до закладок Постійне посилання.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>