ЗАКЛИКАЄМО БУТИ ВІДПОВІДАЛЬНИМИ!

На зміну спекотному літу прийшла не менш жарка та посушлива осінь, яка тішить нас теплом. Разом з цим зросла небезпека виникнення пожеж. Досить найменшої іскорки, найлегшого подиху вітру і запалає вогонь. Це велика біда для природи: гинуть у полум’ї комахи й дрібні тварини, покидають свої домівки звірі і птахи, горять дерева. Вогонь завдає великих збитків. Природі потрібні довгі роки, щоб відновити сили і життя на місці згарища.
Адміністрація Ічнянського національного природного парку вкотре звертається до населення з проханням дотримуватись правил пожежної безпеки та бути максимально обережними з вогнем. У разі виявлення пожежі в межах національного природного парку або на прилеглих до нього територіях негайно повідомляйте про пожежу за номером 101, а також працівників парку за телефонами (04633) 2-54-97; 096 076 22 20.

Опубліковано у Новини. Додати до закладок Постійне посилання.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>