ЕКОЛОГІЯ – МОЯ СПРАВА


Ось уже сім років працівники служби державної охорони природно-заповідного фонду проводять вимірювання рівня води у ставках Ічнянського національного природного парку. В деяких водоймах рівень води у весняно-осінній період значно зменшувався, в деяких вода зникала повністю. Але такого масового висихання, яке спостерігається цього року, не було. Боляче й страшно дивитись як гине, позбавлена свого середовища існування, ставкова флора і фауна. Чому так? Хто винен?
Висихання водойм, так само як і забруднення довкілля, глобальне потепління, вирубка лісів – все це результати людської діяльності. Для більшості громадян «екологія» – це щось далеке і незрозуміле і що, здавалося б, ніяк не стосується пересічного українця, який не має атомної електростанції, не викидає відходи в річку і тому подібне. Проте, це не так. Щоденними простими вчинками однієї людини можна зекономити багато ресурсів природи або хоча б не забруднювати її.
Почати слід із себе: що я можу зробити?
Якщо людина бажає зробити свій внесок у захист довкілля, перед нею є безліч можливостей.

Опубліковано у Новини. Додати до закладок Постійне посилання.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>