МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЗАХИСТУ КЛІМАТУ

15 травня в усьому світі відзначається День захисту клімату. Мета свята — привернути увагу громадськості до глобальної проблеми. Зростання викидів вуглецю, парникові гази, забруднення повітря – все це веде до погіршення кліматичних умов. Останні чотири роки були найспекотнішими в історії і ми починаємо на собі відчувати небезпечний вплив цих змін.
Світова спільнота ухвалила Паризьку угоду, яка визначає конкретні кроки для припинення кліматичної дестабілізації. Однак сама по собі угода не буде результативною без рішучих дій.
На думку екологів, кожна людина може долучитись до збереження планети, просто змінивши стиль свого життя.
- Скоротити число поїздок автомобілем, адже в порівнянні з ходьбою, велосипедом або громадським транспортом автомобіль набагато більше забруднює навколишнє середовище.
- Знизити кількість споживання м’яса. М’ясо-молочна галузь є однією з головних причин змін клімату.
- Не робити зайвих покупок. Майже усе, що ми купуємо, спричинює викиди шкідливих газів або на етапі виробництва, або під час транспортування.
- Захищати і відновлювати ліси.

Опубліковано у Новини. Додати до закладок Постійне посилання.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>