Екологічні стежки та туристичні маршрути

На території Ічнянського національного природного парку облаштовані еколого-пізнавальна стежка «В долині Іченьки» та еколого-туристичний маршрут «Садове».

Тих хто хоче одержати заряд позитивних емоцій від спілкування з природою запрошуємо поринути в неповторний, чарівний, прекрасний світ долини річки Іченьки. Еколого-пізнавальна стежка «В долині Іченьки» розташована в північно-західній частині парку біля села Хаєнки. Мандруючи стежкою ви можете милуватися різнобарв’ям луків, та мальовничими краєвидами Лісостепу. Найкраще мандрувати стежкою у весняно-літній період. В цей час природа змінюється просто на очах, майже щодня зацвітають все нові і нові рослини. І тоді луки нагадують різнокольорові килими. На початку літа ви будете насолоджуватися п’янким ароматом лучних трав. А коли настає час косовиці, щойно скошені трави мають особливий аромат.

На території Будянсько-Сезьківського природоохоронного науково-дослідного відділення обладнаний еколого-туристичний маршрут «Садове».

Активно відпочиваючи на маршруті, відвідувачі зможуть ознайомитися з унікальними і типовими комплексами національного природного парку, характерними представниками рослинного та тваринного світу. Чудові краєвиди лісостепу милуватимуть очі, а ліс подарує прохолоду і спокій. Ви побачите вікові дуби, помилуєтеся стрункими соснами, ялинами та іншими деревами мішаного лісу, в тіні яких розташовані пізнавальні зупинки. Відпочинок з розведенням вогнищ можна організувати на маршруті в спеціально облаштованому місці.